آطراحی سایت

تسهیلات بانکی

فروش محصولات حوزه مکانیزاسیون به صورت وام بانکی

شرکت بازرگانی سبزکاشت ایرانیان بزرگترین و تخصصی ترین شبکه توزیع نهاده های کشاورزی در سطح کشور و خارج از کشور در جهت نوسازی ناوگان مکانیزاسیون کشوری اقدام به توزیع محصولات حوزه مکانیزاسیون با استفاده از تسهیلات ارایه شده توسط سیستم بانکی نموده است.

با توجه به وضعیت نامناسب اقتصادی کشور و همچنین کاهش قدرت خرید کشاورزان محترم بر اساس سیاست های نامناسب حوزه ی کشاورزی ، این نیاز در این برهه زمانی تشخیص داده شد که با همکاری سیستم بانکی و جهت کمک مالی به کشاورزان محترم برای کاهش هزینه های ناشی از عدم استفاده از سیستم های جدید و مدرن حوزه ی مکانیزاسیون کشاورزی و اجرای سیستم خرید بر اساس پرداخت بلند مدت بانکی ، اقدام به تجهیز مزارع و باغات به سیستم های نوین مکانیزه گردد و این مسیر سرعت بیشتری به خود بگیرد.

لذا این نوید به کشاورزان و همکاران محترم داده می شود که شرکت بازرگانی سبزکاشت ایرانیان تمام تلاش خود را جهت تخصیص تسهیلات مناسب از محل خط اعتباری و محل قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری بکار گیرد.

این تسهیلات جهت تامین کلیه ماشین آلات ، تجهیزات و ادوات کشاورزی در زیربخش های زراعت ، باغبانی ، دام و طیور ، شیلات و آبزیان ، جنگل ها و مراتع قابل پرداخت می باشد.

جهت دریافت مشاوره با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.